Аэрокосмическое общество Украины
Аэрокосмический портал Украины
"Информационно-аналитический центр "Спейс-Информ"
 
В начало     Новости      Аналитика      Право      Магазин      Справочник      О нас
 
  Главные темы
   
 
Ведущие аэрокосмические предприятия Украины приветствуют избрание П.Г. Дегтяренко на должность руководителя ГКАУ

  05.07.2017. Ряд аэрокосмических предприятий Украины направили в адрес ГП КБ «Южное», а также разместили на своих веб-сайтах приветствия и поздравления П.Г. Дегтяренко в связи с его победой в конкурсе на должность Председателя Государственного космического агентства Украины.

  Публічне акціонерне товариство "ХАРТРОН" поздоровляє Дегтяренка Павла Глібовича з перемогою в конкурсі на посаду Голови Державного космічного агентства України.

  Наша спільна робота по цілому ряду проектів, які очолює Павло Глібович як головний конструктор і начальник конструкторського бюро по системному проектуванню ракет і ракетних комплексів ГП КБ "Південне" ім. М.К. Янгеля, дає упевненість в успішному здійсненні програми розвитку ракетно-космічної галузі України, яку формуватиме і здійснюватиме Державне космічне агентство України на чолі з Дегтяренком Павлом Глібовичем.

  ПАТ "ХАРТРОН", що є розробником систем управління, з оптимізмом дивиться в майбутнє ракетно-космічної галузі України.

  Колектив КП СПБ «Арсенал» позитивно сприйняв результати конкурсу з обрання на посаду Голови Державного космічного агентства України Павла Глібовича Дегтяренка - головного конструктора і начальника конструкторського бюро із системного проектування ракет та ракетних комплексів ДП «КБ «Південне».

  Ми підтримуємо рішення комісії з питань вищого корпусу державної служби з вибору одного із професіоналів в ракетно-космічній техніці.

  Впевнені, що багаторічний досвід роботи Павла Глібовича Дегтяренка в космічній галузі, його розуміння сучасного стану і перспектив космічної техніки та уміння системно керувати процесом створення складних космічних комплексів сприятиме створенню умов поступального розвитку ракетно-космічного потенціалу країни та укріпленню космічного статусу нашої держави!

  Керівництво ДП «Науково-дослідний інститут радіовимірювань» (НДІРВ) та весь колектив підприємства уважно та з хвилюванням спостерігало за перебігом відкритого конкурсу на посаду Голови Державного космічного агентства України. І всі ми впевнені в тому, що повністю прозора форма проведення конкурсного відбору сприяла обранню достойної кандидатури на найвищу посаду державної служби в космічній галузі.

  Весь колектив нашого підприємства щиро вітає Вас з перемогою у конкурсі та впевнені в тому, що багаторічний досвід здобутий під час роботи на посадах, які пов’язані з розробкою і створення нових зразків ракетно-космічної техніки, буде сприяти забезпеченню розвитку космічної галузі і зміцненню авторитету України в світі як космічної держави.

  Також сподіваємось, що під час керівництва ввіреною Вам сферою управління, Ви, як фахівець найвищого рівня, який має заслужений авторитет і повагу, будете захисником інтересів космічної галузі України.

  Колектив нашого підприємства, в свою чергу, висловлює впевненість в тому, що наша подальша співпраця буду тривалою і корисною.

  Колектив ДП «Івченко-Прогрес» щиро вітає колектив ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля» та його Головного конструктора Дегтяренка Павла Глібовича, який за підсумками роботи Комісії з питань вищого корпусу державної служби був обраний на посаду Голови Державного космічного агентства України.

  Результат роботи конкурсної комісії має історичне значення тому, що на таку високу і відповідальну посаду призначено професіонала, міжнародного наукового спеціаліста та висококласного керівника, який готовий талановито і зі знанням справи вирішувати найскладніші технічні проблеми і визначати найважливіші напрями розвитку ракетно-космічної та оборонної галузі України. До керівництва галузі обрано фахівця здатного приймати найскладніші рішення і відповідати за їх реалізацію.

  Вся трудова діяльність Павла Глібовича пов'язана з ДП «КБ «Південне», де він пройшов шлях від інженера-конструктора до Головного конструктора та начальника конструкторського бюро по системному проектуванню ракет та ракетних комплексів.

  ДП «Івченко-Прогрес» має багаторічний та плідний досвід взаємовигідної співпраці з ДП «КБ «Південне» по ряду проектів, що мають великі перспективи і міжнародне значення.

  Трудовий колектив ДП «Івченко-Прогрес» визначає державний підхід, прозорість, об'єктивність, неупередженість, професіоналізм членів комісії в прийнятті такого відповідального рішення, виражає тверду впевненість у розвитку космічної галузі та створенню об'єктів, які мають велике міжнародне світове значення.

  Від імені Ради молодих працівників космічної галузі України щиро вітаємо Дегтяренка Павла Глібовича з перемогою в конкурсі на зайняття посади Голови Державного космічного агентства України!

  Молодь космічної галузі дуже позитивно сприйняла рішення комісії з питань вищого корпусу державної служби. Результати проведення конкурсу свідчать про те, що галузь має очолити талановитий керівник, науковець, досвідчений фаховий спеціаліст, лідер, під керівництвом якого наші підприємства як і галузь в цілому матимуть чітку й ефективну стратегію розвитку.

  Високо цінуючи підтримку та активне сприяння у розвитку молодіжного руху, які Павло Глібович надає молоді, ми впевнені у нашому подальшому взаєморозумінні та ефективній співпраці!
.

 
 
 
  Последние новости 13.07.2018: Украинский самолет Ан-178 улетел на выставку в Великобританию
13.07.2018: Китай запустит во втором полугодии первый спутник своей глобальной системы спутниковой связи
13.07.2018: Роскосмос привлек всю отрасль к поиску применения ракет "Ангара"
12.07.2018: На мысе Канаверал разрушены стартовые сооружения на площадке № 17
11.07.2018: Казахстан и РФ договорились актуализировать реализацию проекта "Байтерек"

© Space-Inform,  Kiev, 2001  
 

При использовании материалов ссылка на "СПЕЙС-ИНФОРМ" обязательна